Ansatte

Bertel O. Steen Eiendom AS er et kompetent eiendomsselskap som både drifter og forvalter egen eiendomsportefølje samtidig som eiendomsutvikling står i sentrum.

Bertel O. Steen Eiendom AS eier utviklings- og kontantstrømseiendom samt bileiendom til Bertel O. Steen AS’ forhandlernettverk.

 

Rune Carlsen

Prosjektdirektør

M: 482 37 863 E: rune.carlsen@bos.no

Thomas Howard

Markedsdirektør

M: 90 08 21 65 E: thomas.howard@bos.no

Ranveig Eng

Facility Manager

M: 95 05 98 90 E: ranveig.eng@bos.no

Gro Hege Nilsen

Senior Financial Controller

M: 95 88 01 59 E: gro.hege.nilsen@bos.no

Solveig A. Iversen

Facility Manager

M: 92 24 87 78 E: solveig.iversen@bos.no

Henning Gard Aarnes

Prosjektsjef

M: 909 57 159 E: henning.gard.aarnes@bos.no

Karsten B. Andersen

Prosjektleder

M: 95 02 37 39 E: karsten.andersen@bos.no

Jann Tommy Harfallet

Driftstekniker

M: 90 11 42 36 E: tommy.harfallet@bos.no